Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99
Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99

Šis ir tas pasākums, kuram sākām gatavoties jau divus mēnešus iepriekš. Par automašīnas tehnisko stāvokli rūpējās AUTOSERVISS DRAIVS un mūsu vislabākie vīrieši. Savukārt mēs pašas domājām, kā mums pieskaņoties skaistajam žigulītim, lai visi kopā mēs izskatītos kā viena komanda – DRAIVA ZAĶI.

Nu beidzot ir pienācis ilgi gaidītais 7. marta rīts. Mēs, DRAIVA ZAĶI, ceļamies jau 6.00, lai paspētu sapucēties, kā arī vēl ir jāpabaro mūsu spēkrati – žigulītis. Kad esam gatavas sākt ceļu, sēžamies žigulī, nedaudz papozējam kamerām un laižam uz benzīntanku. Benzīntankā pirmie jautrie atgadījumi – pildījām benzīnu gan bākā, gan kannā, jo ar to var gadīties visādi, var pietrūkt uz kāda maza meža celiņa, tāpēc jau laikus nodrošināmies. Tātad stāsts par benzīntanku… Iebraucot Krasta ielas “Statoil” benzīntankā, ieraudzījām trīs vīriešus uzvalkos ar pilnīgi svaigiem BMW, tikko no salona. Kamēr pildām benzīnu, vīrieši jau ir ievērojuši arī mūs un nāk palīgā ieliet benzīnu un iecelt kannu bagāžniekā. Pēc tam visi kopā pafotografējāmies gan pie mūsu auto, gan pie viņu jaunajiem BMW. Viņi mums novēlēja veiksmīgu dienu un uzdāvināja Snikerīšus. Visi reizē arī braucām ārā no “Statoil”, ar vienu no bembistiem vēl sanāca paskrieties pa Krasta ielu.

Veikala “Rīga Plaza” autostāvvietas trešajā stāvā notika dalībnieču reģistrācija un automašīnu tehniskā apskate. Kamēr tehniskie puiši vēl nav tikuši līdz mūsu žigulim, pašas lecam no mašīnās ārā un pārliecināmies, vai žigulim darbojas visas gaismas. Tehniskie puiši, no malas vērodami, mūs uzslavē par labu paškontroli. “Viss kārtībā!” ar smaidiņu un “kūstošām” acīm mums saka arī tehniskās apskates puiši.

Veiksmīgi esam nostājušās savā kārtas numura stāvvietā 398. Vēl pirms starta ieēdam, atbildam uz garāmgājēju jautājumiem par žigulīti: kāda krāsa ir ierakstīta reģistrācijas apliecībā, kā var iziet apskati, kā mēs to tādu uztaisījām. Un tad nu arī atbildam uz uzdotajiem jautājumiem: žiguļa oficiālā krāsa – gaiši brūna vairākkrāsu; apskati izejam bez nekādiem aizrādījumiem; lai žigulis izskatītos tāds, kāds tas ir, vajag divas dienas, kaudzi avīžu, piecus litrus līmes un litru lakas pa virsu.

Pirms starta, protams, vēl kādas 100 bildes ar mūsu komandu. Kad ir pienācis mūsu starta laiks, dodamies pie Ufo, aprunājamies un aiziet! Esam iekšā laika uzskaitē un metam jokus pie malas. Lai gan nē, kur tad bez jokiem. Braucot pa ielu, citi braucēji sveicina, uzpīpina, pamirkšķina ar ugunīm, vienvārdsakot, uzmanības mums netrūka. Kopumā bija trīs kontrolpunkti Rīgā, kuriem nebija dotas ceļa un kilometru norādes, kontrolpunkti bija jāatrod pēc tekstā aprakstītiem faktiem, bet mums tā nebija liela problēma, visus kontrolpunktus atšifrējām samērā ātri. Pēc tam turpinājās kontrolpunkti pēc norādēm, tie bija deviņi. Katrā kontrolpunktā bija jāpilda dažādi interesanti un smieklīgi uzdevumi, tos gan visus laikam nav iespējams atcerēties. Trasē bija arī zemes ceļa posmi, kur pārējās ekipāžas vienkārši nobālēja mūsu priekšā, jo žigulis uz zemes ceļa ir trakāks par zvēru. Laiks gāja ļoti ātri, un finišs “Rīga Plaza” stāvvietā bija klāt. Tur ieradāmies ap 19.00, saņēmām ziedus un sveicienus sieviešu dienā!

Ar pirmspēdējiem spēkiem izdarījām pēdējo uzdevumu TC “Rīga Plaza” telpās. Un ar pēdējiem spēkiem devāmies uz noslēguma ballīti klubā “Godvil”, kur arī notika apbalvošana un visādas interesantas lietiņas, kas priecēja ikvienas sievietes acis. 

Tik tiešām milzīgs gandarījums par paveikto. Šajā rallijā piedalījāmies jau trešo gadu. Arī šogad, kad braucam AUTOSERVISA DRAIVS paspārnē un pateicoties līdzšinējam saimniekam, žigulītis neniķojās nevienu pašu reizi un mūs aizveda līdz finišam, kopvērtējumā no 500 ekipāžām iegūstot 81. vietu!

Kur mēs atrodamies?

Rīga, Pārmiju iela 23
(iebraukšana no Pelnu ielas)

Tālr. 27-00-11-77
E-pasts info@draivs.lv
Darba laiks:
P.–Pk.8:00-18:00
S.–Sv.pēc iepriekšēja pieraksta
Pēc vienošanās iespējami
arī citi darba laiki