Piesaki auto remontam 27001177
Auto evakuācija 24/7 visā Latvijā 27001199
Piesaki auto remontam 27001177
Auto evakuācija 24/7 visā Latvijā 27001199

Mikus Ozols ēnošanai izvēlējās autoservisu Draivs Rīgā, kuru vada Daudzeses pamatskolas absolvents Aivars Mālnieks. Uzrunāts sociālajos tīklos, vai varētu atļaut ēnot, Aivars bija ļoti atsaucīgs: došot iespēju ēnot uz nebēdu un pakrist uz nerviem servisa čaļiem!

Tā nu 13.februārī Mikus devās uz Rīgu. Servisā Draivs viņu jau gaidīja un uzreiz saprata, ka tas ir ēnotājs – Mikus taču atnāca kājām, nevis atbrauca ar automašīnu, kurai nepieciešams remonts vai diagnostika! Aivars Mikum izrādīja visu servisa darbu, darbnīcas, rezerves daļu noliktavu, darbinieku telpas, klientu uzgaidāmo zonu un savu kabinetu.

 
 
Puisi pielika arī pie darba – viņš palīdzēja atgaisot bremzes un nomainīt siksnu. Draivā darbiniekiem ir radīti labi darba apstākļi, pusdienlaikā nav jāēd sviestmaizes, bet atved siltu maltīti. Arī Mikum tika uzsauktas pusdienas kopā ar ēnu devējiem.
 
 
Bija jautri Ēnu dienas vakarā lasīt Aivara Mālnieka ierakstu feisbukā: “Oficiāli paziņojam, ka Draivs ieiet ēnas zonā kopā ar Miku Ozolu! Paldies, ka izvēlējies tieši Draivs vadītāju Aivaru Mālnieku, projektu vadītāju Sandi Āriņu, mehus Sarmi Plaunovu, Oskaru Vasiļjevu un Juriju Krivoručko, kuriem nemanāmi slīdēt līdzi un ēnot Ēnu dienā! Parādījām, ko mākam, pēc pāris gadiem tiksimies ar Tevi jau zem mūsu klientu karietēm!”
 

 

Kur mēs atrodamies?

Rīga, Lokomotīves ielā 46A
(Ķengaragā)

Tālr. 27001177
E-pasts info@draivs.lv
Darba laiks:
P.–Pk.9:00-19:00
S.9:00-18:00
Sv.brīvdienas
Pēc vienošanās iespējami
arī citi darba laiki