Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99
Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99

Gandrīz jebkurš auto īpašnieks katru reizi pirms auto tehniskās apskates mazliet smagi noelšas – atkal tās rindas, tas stress, kavētais laiks, neziņa, vai viss beigās būs kārtībā un ja tomēr izrādās, ka nav – lieki iztērētā nauda.

Mēs mīlam auto un savus klientus! Mēs ne tikai sniedzam padomus, veicam diagnostiku, bet arī piedāvājam tehnisko apskati iziet Jūsu vietā – uzlabojot, aizvedot un atvedot Jūsu auto.

Un šoreiz vēl par to, ko atcerēties pirms kārtējās apskates reizes, lai paskatoties uz Jūsu auto skaidrs būtu viens – šis spēkrats ir veselāks par veselāku.

Ar ko sākam savu izpēti?

Ar vizuālo apskati – vai auto rāmī, nesošajos elementos  nav būtiski mehāniskie bojājumi un korozija. Plaisas, deformācijas un korozijas bojājumi ietekmē auto konstrukciju un samazina tā izturību, tādējādi būtiski ietekmējot satiksmes drošību.

Uzmanības gaismā arī auto numura zīme – atceramies, ka tās vērtēšana ir daļa no tehniskās apskates. Vai tā ir kārtīgi piestiprināta, tīra, pareizā vietā novietota? Plāksnītei ir jābūt redzamai, tikai un vienīgi rūpnieciski piestiprināta, kā arī labi salasāmai.  Bez tam – Draivs numuru palikņi kalpo kā klientu karte servisā. Ar tiem vienmēr saņemsiet 10% atlaidi darbiem un detaļām.

Draivs nr. rāmis

Tālāk jau dodamies pie auto ritošās daļas -  novērtējot vai riepas ir tehniskajā kārtībā, izmērā un konstrukcijā paredzētas īstajam gadalaikam. Visvieglāk tehnisko apskati ir iziet ar vasaras riepām, jo ziemas riepas mēdz nodilt, kas uzreiz rada problēmas vērtētāju acīs. Sagatavojies, tehniskajā apskatē mēra arī protektoru dziļumu, kuru vislabāk izdarīt un pārliecināties pirms būtu jau savā autoservisā.

Spogulīt, spogulīt – būtiski ir neaizmirst un nedomāt, ka spoguļi vienmēr būs lieliskā stāvoklī. Bedres, asas manevrēšanas kustības vai vienkāršs garāmgājējs var būt iemesls Jūsu pārsteigumam reālās apskates laikā, kad atskārsiet, tie rāda nepavisam tā kā vajadzētu. Spoguļu analīzei ir ļoti plašs normatīvais vērtēšanas dokuments – kā, kādā novietojumā tiem ir jābūt un kādā rakursā jāfokusējas. To variet atrast ieskatoties CSDD sagatavotajā transportu tehniskās vērtēšanas materiālā - šeit.

Kad esam apskatījuši smalkās nianses, ķeramies klāt lielajiem būtiskajiem – ieteicams ar auto speciālista dalību.

  • Pirmais no tiem, drošas un spēcīgas auto bremzes - lai iztestētu un novērtētu bremžu darbību, klučus,  diskus un citas bremzēšanas procesam nozīmīgus faktorus ir vajadzīgs bremžu stends. Tas iespējams labākajos auto salonos, arī Draivā!
  • Otrais, lukturi – tālie, tuvie, pagriešanās, pakaļējie, bremžu signāllukturu, miglas, gabarītlukturi un arī numurzīmes apgaismojums. Pirms jebkuras apskates „must have” ir gaismas lukturu pieregulēšanu, kas bieži pa Latvijas ceļu bedrēm ir ārpus sava labākās formas. Vēl svarīgs ir gaismu spožums, spuldžu īpatnības vai tās strādā atbilstoši standartiem un prasībām, lai padarītu Jūsu auto par drošu satiksmes dalībnieku.

Motors kā bitīte

Motoru tehniskajās apskatē vērtē gan pēc vizuālā, gan tehniskā izskata.  Motoram jābūt atbilstoši nostiprinātam, kur uz stiprinājuma elementiem nav pieļaujami bojājumi. Tāpat arī aizsargapvalkiem (sadales siksnas, sadales ķēdes, u.tml.) jābūt atbilstoši nostiprinātiem, bez būtiskiem bojājumiem. Kāpēc uzticēt to meistaram? Tāpēc, ka bieži vien mums nav ne jausmas kā tam īstenībā vajadzētu īstenībā, mēs pieļaujam, ka viss ir kārtībā, bet apskates laikā atklākas pretējais.

Salona stāvoklis – kas var būt labāks par skaistu iekšējo salonu, kurā Jūs jūtaties kā karalis vai karaliene. Tad, kad vērtētājs ieskatīties Jūsu auto templī, tas izvērtēs drošības jostu, sēdekļu, ventilatoru, skaņu un mēraparātu paneļu stāvokli. Neaizmirstam par nevienu it kā jau ierasto sīkumu, ko ikdienā izmantojam visu laiku. Vai viss ir tieši tā, ka nerada problēmas pareizai un drošai un autobraukšanai? Un vēl atceramies par tiem super- svarīgajiem sīkumiem avārijas situācijās – aptieciņa, rezerves riepa, ugundzēšamo aparātu, atstarojošo trijstūri, kuru trūkums arī var atstāt Jūs bez laimīgā smaida, kad apskati ir izieta.

autoserviss Draivs

Ja esat izvēlējies pārliecināties pirms auto tehniskās apskates par sava auto drošību, ietaupīt laiku un naudu, veicot auto diagnostisku un tikai tad devies uz tehnisko apskati CSDD, tad varam droši garantēt, ka mūsu speciālisti darīs visu, lai šī procedūra būtu pēc iespējas ērtāka. Mēs piedāvajam to iziet arī Jūsu vietā – veiksmim visu nepieciešamos uzlabojumus, mūsu meistars to aizvedīs uz apskati un lieliskā kārtībā saņemsiet atpakaļ – ātri& ērti!

  Tāds nu ir Draivs – klients ir karalis!  

 

Kur mēs atrodamies?

Rīga, Pārmiju iela 23
(iebraukšana no Pelnu ielas)

Tālr. 27-00-11-77
E-pasts info@draivs.lv
Darba laiks:
P.–Pk.8:00-18:00
S.–Sv.pēc iepriekšēja pieraksta
Pēc vienošanās iespējami
arī citi darba laiki