Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99
Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99

Apkope

Kad un kāpēc ir jāveic automobiļa apkope?

Kad un kāpēc ir jāveic automobiļa apkope? Mūsdienu vieglajās automašīnās īpašniekam tikai jāielej degviela un logu tīrīšanas šķidrums, kā arī jāveic salona un virsbūves mazgāšana. Tā kā automašīnas kļūst arvien sarežģītākas, tad tehniskā apkope jāuztic speciālistiem. Liela daļa auto īpašnieku sava auto apkopi veic reizi gadā, pirms ikgadējās tehniskās apskates kopā ar eļļas un filtru maiņu un bremžu sistēmas, kā arī auto ritošās daļas diagnostiku, durvju atslēgu un eņģu eļļošanu, bremžu sistēmas un amortizatoru pārbaudi. Auto apkope palīdz savlaicīgi pamanīt un novērst defektus.

Neievērojot ražotāja noteikto tehniskās apkopes intervālu, iespējams nepamanīt būtiskus traucējumus, kas var beigties traģiski. Auto apkope palīdz savlaicīgi pamanīt un novērst defektus.

Patiesībā viss ir atkarīgs no tā, cik intensīvi auto tiek lietots – standarta apkopju intervāli svārstās no 15 000 km, dažiem modeļiem tie ir pat 30 000 km, bet ne vairāk. Apkopē tiek veikta rūpīga automašīnas tehniskā stāvokļa pārbaude ar visām no tās izrietošajām rekomendācijām automašīnas saimniekam. Tajā var tikt ietverta vējstikla slotiņu vai salona gaisa filtra maiņa, stāvbremzes pārbaude, bremžu sistēmas pārbaude – faktiski viss, ko parasti dara ikgadējās auto tehniskajās apskatēs, kā arī virkne citu papildu darbu, kas jāveic, lai auto kalpotu ilgi un droši. Jo regulārāk tiek veikta auto apkope, eļļas un filtru maiņa, ritošās daļas remonts, bremžu sistēmas pārbaude un viss pārējais, ko rekomendē ražotājs, jo mazākas galvassāpes un mazāk nepatīkamu pārsteigumu tas sagādās.


Autoservisa Draivs speciālisti veiks jūsu auto apkopi kvalitatīvi, ātri un saskaņā ne vien ar ražotāja rekomendācijām, bet arī mūsu pieredzi.