Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99
Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99

Auto krāsošana

Vēlies savam auto nevainojamu izskatu? Tavam auto nepieciešama pilna vai daļēja virsbūves krāsošana? Draivs piedāvā pakalpojumu - Auto krāsošana, garantējot katram Klientam akurāti veiktu darbu!

Auto krāsošana varbūt nepieciešama dažādu iemeslu dēļ, piemēram, Tavs auto ir cietis avārijā, vēlies uzlabot tās izskatu pirms pārdošanas vai krāsa ir izbalējusi un vēlies vienkārši uzlabot tās tēlu. Mazlietota auto pārkrāsošana būtiski uzlabos Tava auto vērtību, bet jāņem vērā, ka auto krāsošana ir diezgan laikietilpīgs un sarežģīts process, līdz ar to jārēķinās ar attiecīgām izmaksām. Tāpēc, ja Tava auto vērtība nav pārāk liela un neesi pārliecināts vai auto krāsošana ir to vērta, atbrauc pie Mums - mūsu speciālisti izvērtēs visus plusus un mīnusus un palīdzēs Tev pieņemt pareizo lēmumu!

Lai kvalitatīvi panāktu un nodrošinātu nevainojamu rezultātu, auto pārkrāsošana pie Mums tiek veikta tikai ar visaugstākās kvalitātes un videi draudzīgiem un pārbaudītiem krāsošanas materiāliem! Ievērojot standartus un mūsdienīgas tehnoloģijas, auto krāsošana tiek veikta speciāli aprīkotā zonā un krāsošanas kamerā.

Pirms virsbūves krāsošanas Draivs speciālisti veiks visus nepieciešamos sagatavošanas darbus - notīrīs skrambas, saplaisājušos krāsas kārtu, izlabos radušos defektus un pēc nepieciešamības veiks antikorozijas apstrādi, kā arī piemeklēs nepieciešamo krāsas toni, lai Tavs auto iegūtu oriģinālo izskatu!

Auto krāsošana ir atbildīgs un sarežģīts darba process, līdz ar to, augstvērtīga rezultāta sasniegšanai ir nepieciešamas zināmas prasmes, precizitāte un profesionalitāte - esi drošs - Mums ir pieredze - uz Draivs Tu vari paļauties!

Uztici sava auto krāsošanu Draivs profesionāļiem!

Zvani un piesaki tūlīt:

Kur mēs atrodamies?

Rīga, Pārmiju iela 23
(iebraukšana no Pelnu ielas)

Tālr. 27-00-11-77
E-pasts info@draivs.lv
Darba laiks:
P.–Pk.8:00-18:00
S.–Sv.pēc iepriekšēja pieraksta
Pēc vienošanās iespējami
arī citi darba laiki