Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99
Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99

Auto pulēšana

Auto pulēšana ir atbildīgs process - tāpēc, ja nezini kāda veida virsbūves pulēšana ir nepieciešama tieši Tavam auto un kādus defektus vajadzīgs novērst- atbrauc pie mums - Mēs izvērtēsim, dosim padomu un ieteiksim Tev labāko risinājumu, lai rezultāts tiešām būtu lietderīgs!

Auto virsbūves pulēšana palīdzēs pagarināt krāsas un virsbūves ilglaicīgu spīdumu, pinībā atjaunos ārējo apdari, likvidēs krāsas defektus, kā rezultātā Tavs auto izskatīsies kā jauns! Rūpīga virsbūves pulēšana pasargās Tavu spēkratu no lietus, sāļiem un apkārtējās vides iedarbības, likvidēs mikroplaisas un nedziļus skrāpējumus un nodrošinās spīduma saglabāšanos uz ilgu laiku.

Ja Tavam auto uz virsbūves nav dziļu švīku un bojājumu - Tev noderēs Auto pulēšana spīdumam, kas nodrošinās lakas kārtai papildus spīdumu!

Ja uz Tava auto ir atstātas kukaiņu un putnu pēdas, vai nekvalitatīvas mazgāšanas rezultātā radušās švīkas - ieteksim Tev Vieglo pulēšanu, kā rezultātā Tavs auto iegūs dziļāku un piesātinātāku toni un vizuāli izskatīties kā jauns!

Ja Tavs auto nav ne reizes pulēts un uz virsbūves ir izveidojies lielāks skrāpējumu skaits - Tavam auto būs nepieciešama Dziļā virsbūves pulēšana ar abrazīviem materiāliem - rezultātā tiks likvidēti lielākā daļa skrāpējumu un Tavs auto iegūs ilgstošu un nenomazgājamu spīdumu!

Pēc virsbūves pulēšanas Tavs auto tiks pārklāts ar vaska aizsargplēvi, kas garantē, ka auto būs vieglāk kopjams un atvieglos auto mazgāšanu!

Uztici savu auto Draivs speciālistiem un vari rēķināties

ar labāko auto aprūpi un augstvērtīgu rezultātu!

Zvani un piesaki tūlīt:

Kur mēs atrodamies?

Rīga, Pārmiju iela 23
(iebraukšana no Pelnu ielas)

Tālr. 27-00-11-77
E-pasts info@draivs.lv
Darba laiks:
P.–Pk.8:00-18:00
S.–Sv.pēc iepriekšēja pieraksta
Pēc vienošanās iespējami
arī citi darba laiki