Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99
Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99

Lukturu pulēšana

Laika gaitā auto lukturu plastmasa noārdās, kļūst bālāka, zaudē gaismas caurlaidību, parādās dažādi skrāpējumi un citi defekti, tāpēc, atkarībā no tā, pa kādiem ceļiem un kādām vajadzībām Tu izmanto savu auto, vismaz reizi gadā vai reizi divos gados nepieciešama auto lukturu pulēšana, kas atjauno redzamību un drošību uz ceļa!

Tīri lukturi ir viena no svarīgākajām lietām drošai braukšanai, kas ļauj Tev redzēt redzēt ceļu un ļauj citiem autobraucējiem redzēt Tevi - lukturu pulēšana nodrošinās Tev drošu braukšanu gan gaišajā, gan tumšajā dienas laikā!

Lai aizsargātu auto lukturus no apkārtējās vides ietekmes, sākotnēji auto ražotāji tos pārklāj ar UV staru aizsargplēvi, bet laika gaitā šo plēvi iznīcina UV stari, ļaujot plastmasai oksidēties, kā rezultātā gaismas stars izplūst un satumst!

a ievēro, ka Tava auto lukturi ir kļuvuši dzeltenīgāki, miglaināki un pasliktinājusies redzamība - ir skaidrs, ka sācies lukturu aizsargplēves oksidēšanās process un ir vajadzīga auto lukturu pulēšana.

Neuztraucies - uztici savu auto lukturu pulēšanu Mums un Mēs panāksim, lai Tava auto lukturi izskatās gluži kā jauni, uzlabojot ne tikai auto vizuālo, bet arī praktisko efektu!

Uzticies Draivs komandai un Tev būs droši braukt!

Zvani un piesaki tūlīt:

Kur mēs atrodamies?

Rīga, Pārmiju iela 23
(iebraukšana no Pelnu ielas)

Tālr. 27-00-11-77
E-pasts info@draivs.lv
Darba laiks:
P.–Pk.8:00-18:00
S.–Sv.pēc iepriekšēja pieraksta
Pēc vienošanās iespējami
arī citi darba laiki