Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99
Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99

Dienā, kad visiem prāti bija aizņemti ar to kā ātrāk nokļūt pie jūras un kā pavadīt sestdienas nakti, 5 debešķīgām dāmām prātu nodarbināja domas par to, kā labāk saplānot, ātrāk atrast, un precīzāk izbraukt maršrutu atrodot maksimāli daudz kontrolpunktus.

Šoreiz runa nav par autosacīkstēm, bet gan par aizraujošu nakts autofoto orientēšanos Lielais Lukturis. Šajās brīvdienās Draivs sniedza atbalstu jaukajai orientēšanās dāmu komandai Debessbrūtes. Autoservisa “DRAIVS” boss parūpējās par vienotu komandas tēlu ar brīnišķīgām - saulainiem  t-krekliem un cepurēm. Paldies par to! Visi dalībnieki atskatījās un pētīja, kas nu tur rakstīts. Savā starpā ar meitenēm smējām, ka jādala vizītkartes tiem dalībniekiem, kurus piemeklējušas tehniskas ķibeles. :)


Meitenēm šis jau bija trešais nakts orientēšanās brauciens. Lai gan neliela, bet pieredzīte ir, tomēr stress ir arī pirms šī brauciena, jo kaut arī Toyotas tehnisko stāvokli Draiva meistars atzinis par piemērotu šim pasākumam, tomēr Kurzemes ceļi meitenēm ir sveši un nevar zināt, kur var pārsteigt kāda skarba bedre.

Plkst. 23:09 dāmām tiek dots starts. Saņemot orientēšanās reģiona karti stress pazūd un sākas īstais azarts. Maršruts, lai atrastu visus punktus tiek izplānots zibenīgi un gāzi grīdā!


Lai arī sākumā likās, ka viss iet pēc plāna, tomēr ar sesto punktu radās problēmas, jo pat pēc vairāku minūšu meklēšanas, Kandavas novada mežā meitenēm neizdodas atrast kontrolpunktu. Komanda pieņem lēmumu netērēt, jau tā ierobežoto brauciena laiku, un dodas tālāk. Toyota nepievīla un ar labu komandas darbu meitenēm sanāca iedzīt daļu iztērētā laika un atrast gandrīz visus atlikušos kontrolpunktus.

Kad laikrādī rādija jau plkst. 03:02 tika sasniegts finišs. Kopumā dāmas orientējās nepilnas 4 stundas, neskatoties uz laika trūkumu, kopā tika atrasti 25 no 29 kontrolpunktiem.

 

Pēc šāda piedzīvojuma, protams, bija diskusiju pilns brauciens mājās. Ar nepacietību tiek gaidīta pirmdiena, kad tiks paziņoti rezultāti.

“Noskaņojušās bijām uz zemu vērtējumu, tomēr no 25 komandām bijām 8 vietā. Pašas sev iegriezām ar -400 punktu sodu par pāragri uzņemtu bildi kontrolpunktā.” Līdz šim meiteņu labākais rezultāts ir bijis piedaloties Lielais Lukruris 2. posmā pa Skrīveru novadu, kad meitenes ierindojās 5.vietā no 45 komandām.

Draivs komanda novēl Debessbrūtēm veiksmi arī nākamajos orientēšanās posmos un apsola parūpēties, lai Toyotiņa ir darba kārtībā arī turpmāk!
 

Kur mēs atrodamies?

Rīga, Pārmiju iela 23
(iebraukšana no Pelnu ielas)

Tālr. 27-00-11-77
E-pasts info@draivs.lv
Darba laiks:
P.–Pk.8:00-18:00
S.–Sv.pēc iepriekšēja pieraksta
Pēc vienošanās iespējami
arī citi darba laiki