Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99
Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99

Riepu serviss

“Draivs” riepu serviss nodrošina plašu pakalpojumu klāstu, sākot no riepu maiņas līdz to remontam un balansēšanai. Lai palielinātu izdevumus un samazinātu riepu mūžu, “Draivs” riepu serviss speciālisti jums ir sagatavojuši dažus ieteikumus.

Obligātā riepu maiņa jūsu un apkārtējo drošībai

No 1. decembra līdz 1. martam Latvijā obligāti ir jābrauc ar ziemai paredzētām riepām, savukārt no 1. marta līdz 1. decembrim – ar vasarai paredzētām riepām. Protams, jums vienmēr ir iespēja braukt ar labām vissezonas riepām. Lai arī katrs riepu serviss piedāvā savu loģiku un ieteikumus riepu maiņai, “Draivs” riepu serviss speciālisti ir pārliecināti, ka labākā izvēle jūsu un apkārtējo drošībai tomēr ir kvalitatīvas ziemas un vasaras, nevis vissezonas riepas. Nav svarīgi, vai tās ir jaunas vai lietotas, ja vien protektora dziļums atbilst normai un tās nav citādi bojātas. 

Lietotu riepu izvēle

Izvēloties iegādāties lietotas riepas, tās vajadzētu rūpīgi apskatīt pietiekamā apgaismojumā, lai pārliecinātos, ka tās ir labā stāvoklī, tām nav burbuļveida izvirzījumu u. c. vizuālu defektu, jo šādas riepas ilgi nekalpos. Dažkārt ir pat iespējams, ka riepu serviss tās no pirmā īpašnieka iegādājies ļoti labā stāvoklī, bet, nepareizi uzglabājot, tās ir bojātas. Tāpat riepu serviss var būt izrīkojies arī ar jūsu riepām, ja tās esat nodevis glabāšanā, tāpēc tās ir rūpīgi jāpārbauda. 

Jaunu riepu izvēle

Jaunas riepas, protams, ir ne tā labākā izvēle, jo tās kalpos ilgāk un būs drošākas. Ja situācija to atļauj, “Draivs” riepu serviss speciālisti iesaka izmantot divus disku komplektus vasaras un ziemas riepām. Bieža riepu uzmontēšana uz diskiem un nomontēšana no tiem, protams, arīdzan pazemina to kvalitāti. Tāpat labāk izvēlēties pazīstamu ražotāju riepas, kas atbilst jūsu braukšanas stilam un apstākļiem.

Riteņu savirzes kontrole – ilgākam riepu mūžam

Riepu serviss nodrošina, ka automašīnai ar lietotām vai jaunām riepām pēc tam, kad tās ir uzmontētas, nomēra riteņu savirzi un izgāzumu, lai, ja nepieciešams, veiktu to regulēšanu. Šis pasākums ir obligāts, lai, braucot ar auto, riepas ātri un nevienmērīgi nenodiltu.

Riepu serviss

Ja jūsu jaunās vai lietotās riepas tomēr ir bojātas, vienmēr ir vērts jautāt speciālistu konsultāciju. Dažkārt nedaudz bojātas vai pat cauras riepas var viegli saremontēt, bet reizēm to nav vērts darīt. Galvenais, kas jāņem vērā, – iespēju robežās nebrauciet ar tukšu vai pustukšu riepu, jo tas var neatgriezeniski sabojāt riepu pat tad, ja citādi problēma ir pavisam vienkārši, lēti un ātri novēršama.

Kur mēs atrodamies?

Rīga, Pārmiju iela 23
(iebraukšana no Pelnu ielas)

Tālr. 27-00-11-77
E-pasts info@draivs.lv
Darba laiks:
P.–Pk.8:00-18:00
S.–Sv.pēc iepriekšēja pieraksta
Pēc vienošanās iespējami
arī citi darba laiki