Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99
Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99

Ritošās daļas remonts

Auto ritošās daļas remonts

Kad ierasto ikdienas maršrutu aizēno iepriekš nedzirdēti trokšņi, klaudzieni vai citas skaņas, kas parādās brauciena laikā ar regulāru vai neregulāru intensitāti, ir skaidrs – jādodas uz servisu. Vienalga vai gaudo gultņi, klaudz sviras, dobji klabina bukses vai krakšķ stūres savienojums – problēmas cēlonis ir jāatrod auto ritošās daļas diagnostikā.

Laicīgi veikts auto ritošās daļas remonts var glābt jūsu budžetu no vēl lielākiem izdevumiem, jo viena bojāta detaļa var sabojāt citas. Tāpēc, it īpaši ņemot vērā stāvokli, kādā ir vairums Latvijas ceļu, ieteicams veikt auto ritošās daļas diagnostiku arī profilaktiski, nevis tikai brīžos, kad auto ritošās daļas bojājums jau ir dzirdams automašīnas salonā.

Jāpārbauda amortizatori, amortizatoru atbalsti, atsperes, jāveic amortizatoru balstu pārbaude, jāpārbauda sailentbloki un jāpārliecinās vai balsta šarnīros un stūres uzgaļos nav brīvkustības – to un virkni citu uzdevumu ietver auto ritošās daļas remonts un diagnostika.

Lai arī cik vienkāršs vai sarežģīts būs auto un tā ritošās daļas remonts, autoserviss Draivs to veiks kvalitatīvi un ātri, pateicoties mūsu tehnisko speciālistu pieredzei un pie mums veiktajam auto ritošās daļas remontu apjomam.