Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99
Piesaki auto remontam 27-00-11-77
Auto evakuācija visā Latvijā 27-00-11-99

Virsbūves remonts

Tuvojās auto tehniskās apskates termiņš un Tavs auto ir cietis kādā sadursmē vai satiksmes negadījumā? Draivs piedāvā pakalpojumu – Auto virsbūves remonts!

Virsbūves remonts būs nepieciešams arī gadījumos, ja Tavs auto ir cietis no krusas, apledojuša sniega, krītoša koka, sadursmes ar dzīvnieku, kā arī daudz citās neparedzētās situācijās!

Mūsu speciālisti novērtēs Tava auto bojājumu vietas un auto virsbūves remonts tiks veikts tikai pēc darbu saskaņošanas ar Klientu!

Virsbūves remonts ietver dažādu defektu, iespiedumu un bedrīšu likvidēšanu. Kvalitatīvs auto virsbūves remonts un pretrūsas apstrāde nodrošinās Tavam auto arī ilgāku kalpošanas mūžu!

Draivs speciālisti veiks Tavam auto profesionālu un augstas kvalitātes jebkāda veida un sarežģītības virsbūves remontu un restaurāciju, novēršot jebkurus bojājumus īsā laika posmā par draudzīgām un demokrātiskām cenām!

Auto virsbūves remonts bez krāsošanas nav iespējams, īpaši, ja ir cietusi lakas krāsas kārta – Mūsu meistari kvalitatīvi veiks visus sagatavošanas darbus, kas nepieciešami pirms auto krāsošanas!

Draivs tehniskie eksperti veiks Tavam spēkratam arī bojājumu ekspertīzi un ieteiks pareizāko risinājumu, kā arī aprēķinās virsbūves remonta izmaksas un novērtēs zaudējumus apdrošināšanas saņemšanai!

Vēlies nevainojamu rezultātu? - Draivs komanda parūpēsies par Tavu auto!

Zvani un piesaki tūlīt:

Kur mēs atrodamies?

Rīga, Pārmiju iela 23
(iebraukšana no Pelnu ielas)

Tālr. 27-00-11-77
E-pasts info@draivs.lv
Darba laiks:
P.–Pk.8:00-18:00
S.–Sv.pēc iepriekšēja pieraksta
Pēc vienošanās iespējami
arī citi darba laiki